שמי מורן אורן ואני בונה אתרים מזה מספר שנים ,
ברשת קיימות המון פלטפורמות לבניית אתרים, חלקן חינמיות, חלקן בתשלום, חלקן דורשות ידע וקוד, חלקן ממש לא...

שמתי לעצמי כמטרה לאפשר לכל דורש עסקי או פרטי, להקים אתר אינטרנט במחיר מינימלי ולאפשר נוכחות יפה ואטרקטיבית במרחב הווירטואלי, יש לכם עסק? אין סיבה שלא יהיה לו אתר באינטרנט!

לאחר ניסיונות רבים במגוון פלטפורמות מצאתי שפלטפורמת Site123 הנה פלטפורמה להקמת אתרי אינטרנט שנותנת מענה מצוין למרבית הלקוחות העסקיים והפרטיים.
Site123 מאפשרת תוך זמן קצר מאוד נוכחות מצוינת ברשת, היא מעניקה כלים שבפלטפורמות אחרות עולות המון כסף (חנות ווירטואלית, מערכת תיאום זמנים Booking, מערכת דוור אוטומטית ועוד...)

אז אם יש לכם זמן וחוש טכני (יצירת אתר בפלטפורמת Site123 לא הרבה יותר מורכבת מיצירת מצגת בתוכנת PowerPoint) מוזמנים להיכנס לקישור הזה  (1) להרשם (2) לבחור תבנית (3) ולהתחיל לעצב את האתר שלכם.

אמנם לא לכל אחד מתאים לבנות אתר אינטרנט להתעסק עם עיצוב, כתיבה, ניסוח ועבודה עם המערכות של Google, וכאן אני נכנס לתמונה, אני נותן שירותי עיצוב ובניית אתרים, ומשחרר אתכם מכל דאגה טכנית ועיצובית, והכל במחירים חסרי תקדים. 

שירות ייחודי שאנו מציעים הינו פגישת מיקוד ודיוק עם מאמנת אישית, להבנת הצורך והמטרות של העסק שלכם וכדי שנוכל לבטא זאת באתר האינטרנט שנבנה עבורכם.