02 Oct
02Oct

מהם היתרונות העיקריים של תשתית בניית האתרים Site 123?

רספונסיבי: 


כברירת מחדל, כל האתרים שנוצרים באמצעות Site123 הינם ריספונסיבים, המשמעות היא, שלא משנה באיזה מכשיר אתם משתמשים כדי לגלוש באתר שלכם האתר יהיה מותאם אוטומטית. לדוגמה משתמשי טלפונים ניידים לא יראו אתר עם גופן זעיר , כמו כן עיצוב אתר ריספונסיבי יקל על הניווט באתר שלכם כשמשתמשים במכשירים ניידים או בטאבלטים עם תפריטים מותאמים. בתשתית Site123 אתם יכול להיות רגועים שהמבקרים יקבלו את חווית המשתמש האופטימלית.

למעשה, ממשק העריכה מאפשר למנהל האתר לצפות בתצוגה מקדימה של האתר בגדלים מסוימים. יתר על כן, אם יש לכם אפליקציה לעסק שלכם, תוכלו לספק קישור לחנות האפליקציות המתאימה כך הגולשים יוכלו להוריד אותה למכשיר הנייד שלהם ישירות.


אירוח חינם: 


תשתית בניית האתרים של Site123 מגיעה עם אחסון חינם בשרת מאובטח, זאת אומרת שחברת Site123 היא הבעלים של השרתים הייעודיים, האתר שלכם יהיה זמין מהרגע שהתחלתם לשמור לראשונה בסביבת העיצוב. האתר יהיה נגיש באמצעות תת הדומיין Site123 החינמי, אך אם תשדרגו לאחת מתוכניות המנוי (בתשלום), תוכלו להשתמש בדומיין מותאם אישית עם האתר שלכם בקלות (ואף לקבל דומין לשנה אחת חינם).SEO: 


כל אתר שנבנה בתשתית Site123  נבנה מתוך מחשבה על SEO. ה- HTML של כל הדפים באתר כולל את התגים המתאימים, ותוכלו לקבל הפניה אוטומטית מהאתר הישן שלכם במידת הצורך. יתר על כן, Site123 יוצר אוטומטית מפת אתר לדפים שלך כך שסורקי מנועי החיפוש יוכלו להשתמש בהם בקלות. והחלק הכי חשוב הוא שאתם יכולים לשלוט בהגדרות ה-SEO דרך פיצ'ר מובנה שקיים בכל אחד מדפי האתר.ספריית תמונות וסמלים בחינם:


 אם אתם זקוקים לתוכן ויזואלי נוסף לאתר שלכם, תוכל להשתמש בכל אחת מהתמונות או הסמלים בספריות החינמיות המסופקות על ידי Site123. תהיה לכם גישה ישירה מתוך סביבת העיצוב לתמונות ולסמלים שיהפכו את האתר שלכם לאסתטי ויפה הרבה יותר.בלוג: 


תוכלו להוסיף בלוג לאתר שלכם בקלות רבה. לבצע עדכונים שוטפים בתוכן, ולשתף את מחשבותיכם ופרסומים שלכם למשתמשים  מבלי להוסיף מורכבות לאתר עצמו. ניתן לתזמן פרסום פוסטים בבלוג שלכם, כך שהגולשים יוכלו לראות את הפוסט רק לאחר תאריך הפירסום העתידי. הבלוג של Site123 מגיע במספר פריסות ועיצובים.אתרים ללא הגבלה: 

באמצעות חשבון ניהול אחד בלבד אתם יכולים לבנות כמה אתרים שתרצו (עם זאת, אם אתם רוצים להינות מהפיצ'רים נוספים כמשתמשים בתוכנית בתשלום, אתם עדיין תצטרכו לשלם עבור כל אתר בנפרד על בסיס חודשי או שנתי).אין מגבלת כמות דפים באתר:

בעוד שחלק מתשתיות לבניית אתרים ישנם מגבלות למספר הדפים שאתה יכול לבנות באתר שלך, Site123 מאפשר לכם ליצור מספר בלתי מוגבל של דפים. המגבלה היחידה שיש לכם היא כמות האחסון הכוללת, המשתנה בהתאם לתוכנית המנוי שיש לכם.מערכת דוור אוטומטית מובנית:


במקום להשתמש במערכות דוור צד שלישי, תשתית בניית אתרים Site123 כוללת בתוכה כלי להפצת דוא"ל אוטומטי מובנה, כך שתוכלו לשמור על קשר עם המשתמשים שלכם באמצעות ניוזלטרים וסוגים אחרים של פרסום בדוא"ל. כמות ההודעות החודשית תלויה בתוכנית הפרמיום שרכשתםאתר רב לשוני

ניתן להוסיף שפות רבות לאתר שלכם (כמות השפות בהתאם לתוכנית הפרימיום שרכשתם) תשתית Site 123 מאפשרת אפילו תרגום אוטומטי של דפים אלו, אם אינכם מרוצים מהתרגום, תוכלו לערוך תרגום זה ידנית.חנות אונליין - מסחר אלקטרוני:

תשתית בניית אתרים Site123 תומכת במסחר אלקטרוני בסיסי. תוכלו להוסיף בקלות חנות מקוונת הפתוחה תמיד, ואם אתם אמנים או מוזיקאים, תוכלו ליצור את הגלריות ו\או הספריות שאתם צריכים כדי להציג את היצירות שלכם לכולם.
מערכת החנות אונליין כוללת:

 1. אפשרויות תשלום שונות: 

  • כולל PayPal

  • העברה בנקאית

  • שילוב עם מערכות סליקה של חברת האשראי שלכם

  • ניהול קופונים (בתוכנית פרימיום מסוימות)

  • תמחור מוצר מותאם אישית

 2. ניהול גרסאות לאותו מוצר, כגון צבע, גודל וכו'

 3. מערכת מלאי למעקב אוטומטי או ידני אחר אספקת המוצר

 4. הצגת מוצרים לפי קטגוריות מוצרים קשורים

 5. העלאות תמונות מרובות עבור מוצרים

 6. הגדרת סוגי משלוח שונים 

 7. גביית מיסים בהתאם למיקום הלקוח שלך

 8. מגיע עם תמיכה למכירת מוצרים דיגיטליים

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.